Zahradní traktor minirider MTD OPTIMA 76 SDE

výrobce:MTD
katalogové číslo:13C726JD600
EAN:
dostupnost: 2 - 5 dní
cena bez DPH:41 314,05 Kč

49 990,00 Kč

DOVEZEME + PŘEDVEDEME + ZAUČÍME OBSLUHU PŘÍMO NA VAŠÍ ZAHRADĚ !!!
(lze domluvit i víkendové předání)

Tento traktor k Vám dovezeme, na místě předvedeme a zaškolíme obsluhu.
Součástí dodávky je zdarma originální olej nutný ke zprovoznění stroje (výrobce dodává bez náplní), sestavení stroje, nabití baterií apod.

 
Zahradní traktor MTD MINIRIDER OPTIMA 76 SDE je nový minitraktor, nebo ještě lépe kompaktní pojízdná sekačka, která je určena pro sekání spíše rovinatých travnatých ploch, jako jsou zahrady u rodinných domů, pozemky u chat a podobně o velikosti sečené plochy cca 2000-2500 m2. Jsou ideální pro ty zákazníky, kteří zvládnou posekat svůj pozemek běžnou benzinovou sekačkou, ale již nechtějí za svou sekačkou chodit, ale sednout si na ní. Zahradní minitraktor MTD MINIRIDER OPTIMA 76 SDE je vybaven originálním motorem MTD, o výkonu 8,2 HP s elektrickým startováním, při záběru žacího nože 76 cm. Traktor je vybaven převodovkou Transmatic, která umožňuje plynule měnitelné řazení. Nastavte jednoduše páku řazení na směr vpřed nebo vzad, zvolte základní rychlost přesunutím páky rychlosti a zahajte sečení. Plynulým stiskem na brzdový pedál můžete zpomalit a opět zrychlit, aniž by museli přeřadit rychlosti, jednoduše to lze provést uvolněním brzdového pedálu. Traktor po-té automaticky obnoví vaší dříve nastavenou rychlost. Zahradní traktor MTD MINIRIDER OPTIMA 76 SDE je v základní výbavě dodáván s bočním výhozem trávy. Po dokoupení dalšího příslušenství, které naleznete na konci této stránky lze se zahradním traktorem mulčovat (dokoupitelná sada mulčování).

Vlastnosti:
 
► minitraktor pro uživatele, který seká pozemek nebo zahradu běžnou sekačkou, ale již nechce za svým zahradním pomocníkem chodit, ale sednout si na něj
► vhodné pro spíše rovinaté pozemky
► výkonný jednoválcový motor MTD o výkonu 8,2 HP
► převodovka pojezdu Transmatic
► elektrický startér motoru
► legendární spolehlivost a solidnost světové značky
https://www.kbcontract.cz/