Zahradní traktor minirider MTD 76 RDHE

výrobce:MTD
katalogové číslo:MTD76RDHE
EAN:
dostupnost: 2 - 4 dny
cena bez DPH:35 942,15 Kč

43 490,00 Kč

DOVEZEME + PŘEDVEDEME + ZAUČÍME OBSLUHU PŘÍMO NA VAŠÍ ZAHRADĚ !!!
(lze domluvit i víkendové předání)

Tento traktor k Vám dovezeme, na místě předvedeme a zaškolíme obsluhu.
Součástí dodávky je zdarma originální olej nutný ke zprovoznění stroje (výrobce dodává bez náplní), sestavení stroje, nabití baterií apod.


Zahradní traktor MTD MINIRIDER 76 RDHE je nový minitraktor, nebo ještě lépe kompaktní pojízdná sekačka, která je určena pro sekání spíše rovinatých travnatých ploch, jako jsou zahrady u rodinných domů, pozemky u chat a podobně o velikosti sečené plochy cca 2000-2500 m2. Jsou ideální pro ty zákazníky, kteří zvládnou posekat svůj pozemek běžnou benzinovou sekačkou, ale již nechtějí za svou sekačkou chodit, ale sednout si na ní. Zahradní minitraktor MTD MINIRIDER 76 RDHE je vybaven originálním motorem MTD, o výkonu 8,2 HP s elektrickým startováním, při záběru žacího nože 76 cm. Traktor je vybaven hydrostatickou převodovkou, která umožňuje plynule měnit rychlost a směr traktoru sešlápnutím pedálu. Díky tomu můžete nechat obě ruce na volantu, není třeba sešlápnout spojku nebo přeřadit rychlost. Zahradní traktor MTD MINIRIDER 76 RDHE je v základní výbavě dodáván s látkovým sběrným košem o velikosti 150 litrů, který se pomocí páky a z přímo z místa obsluhy velice snadno vyklápí. Po dokoupení dalšího příslušenství, které naleznete na konci této stránky lze se zahradním traktorem mulčovat nebo skládat trávu do řádku (dokoupitelná sada mulčování a řádkovače).

Vlastnosti:
 
► minitraktor pro uživatele, který seká pozemek nebo zahradu běžnou sekačkou, ale již nechce za svým zahradním pomocníkem chodit, ale sednout si na něj
► vhodné pro spíše rovinaté pozemky
► výkonný jednoválcový motor MTD o výkonu 8,2 HP
► hydrostatická převodovka pojezdu
► elektrický startér motoru
► legendární spolehlivost a solidnost světové značky
https://www.kbcontract.cz/