Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

Zastupujeme tyto značky

Produkty v akci
Mačeta FISKARS WoodXpert™ XA3
původní cena: 1 150,00 Kč
1 035,00 Kč
Multifunkční vysavač a kompresor SCHEPPACH HD2P
původní cena: 3 499,00 Kč
2 499,00 Kč
Aku nůžky na keře GARDENA ComfortCut (8895-20)
původní cena: 2 450,00 Kč
2 370,00 Kč
Polstr FIELDMANN FDZN 9006 krémový
původní cena: 499,00 Kč
389,00 Kč
Zahradní slunečník VENISE (červený)
původní cena: 2 220,00 Kč
1 399,00 Kč
Nejprodávanější produkty
Zahradní tlakové čerpadlo ELPUMPS JPV 2000 B
DOPRAVA ZDARMA
6 399,00 Kč
Zahradní tlakové čerpadlo ELPUMPS JPV 1500 B
DOPRAVA ZDARMA
3 599,00 Kč
Ponorné kalové čerpadlo ELPUMPS NEPTUN
DOPRAVA ZDARMA
3 499,00 Kč

O nás

PROFIL

Jsme dynamicky se rozvíjející rodinná firma s tradicí již od roku 1993. Zabýváme se prodejem a servisem značkové zahradní techniky, elektrického i ručního nářadí a motorových strojů pro zahradu, dílnu, dům i stavbu. Provozujeme kamennou prodejnu, servis a e-shop. Vždy klademe velký důraz na osobní přístup ke každému zákazníkovi. Stroje v naší prodejně předáváme zákazníkům sestavené, s nalitými provozními kapalinami a vyzkoušené. Nabízíme také odvoz zakoupeného stroje přímo naším technikem až na místo. Ke všem prodávaným strojům nabízíme široký sortiment příslušenství, originálních náhradních dílů a provádíme kompletní záruční i pozáruční servis. Při nákupu u nás tak máte jistotu, že o váš stroj bude i v budoucnu postaráno. V naší prodejně naleznete tyto značky: HONDA, AL-KO, VARI, HUSQVARNA, McCULLOCH, GARDENA, MAKITA, ELPUMPS, SOLO by AL-KO, SELVO, ALPINA, BLACK DECKER, STIGA, FIELDMANN, RIWALL, MTD, CUB CADET, MESTO, GTM PROFESIONAL, VARES, MICHELIN, VeGA, CASTOR, FISKARS, SOLO, SCHEPPACH, GREENWORKS, PALRAM, SENCOR a RYOBI. .

HISTORIE FIRMY

2016
Pro větší přehled o našem sortimentu a službách a pro snažší a pohodlný nákup přicházíme s novou verzí e-shopu. Zákazník si zde může pohodlně prohlédnout náš sortiment a dozvědět se vše o našich službách. Oproti původní verzi, e-shop rozšiřujeme o řadu nových funkcí. V tomto roce se navíc chystá další rozšíření areálu v okolí naší prodejny. Pokud jste u nás ještě nebyli, přijeďte se podívat, najdete u nás vše na jednom místě. Kromě naší prodejny lze navštívit supermarket BILLA nebo ESO HOBBYMARKET.

2015
Sortiment opět rozšiřujeme. Najdete u nás širší nabídku výrobků GARDENA a nově jsme do prodeje přidali olejové a teplovzdušné radiátory, a sušičky ovoce značky SENCOR. Pro zákazníky z řad hobby uživatelů přicházíme se stroji značky FIELDMANN.

2014
Sortiment rozšiřujeme o výrobky pro seniory. Začínáme s prodejem a servisem elektrických a invalidních vozíků pro seniory značky SELVO. Kromě toho do našeho prodejního programu přibíráme značky SCHEPPACH, VeGA, GREENWORKS, RIWALL nebo ELPUMPS.

2013
Po několika letech v nových prostorách zjišťujeme, že jsme opět "malí". Využíváme probíhajících stavebních úprav, kdy v našem sousedství vyrůstá supermarket BILLA a rozšiřujeme naší prodejní plochu. To nám umožní vystavit další sortiment. Novinkou je značka McCULLOCH. 

2010
Tento rok je pro firmu přelomový. Chceme být našim zákazníkům blíž a tak se stěhujeme do zbrusu nových prodejních prostor v průmyslové zóně Lety u Dobřichovic. Na nové prodejní ploše nabízíme velký výběr sekaček na trávu, zahradních traktorů, motorových pil, elektrického nářadí, to vše v rozsahu, který jsme si do té doby, kvůli velikosti prodejní plochy nemohli dovolit. Sortiment rozšiřujeme o značku BLACK DECKER. V jedné budově má navíc zákazník k dispozici supermarket potravin a ESO hobbymarket. K dispozici je velkokapacitní parkoviště.

2007
Zahajujeme provoz našeho prvního internetového obchodu. Zboží dodáváme po celé ČR i na Slovensko.

2001
Byla dokončena výstavba nové prodejny. Větší prodejní prostory nám umožnily rozšíření sortimentu o elektrické nářadí MAKITA, zahradní techniku JONSERED, postřikovače SOLO a velký prostor věnujeme ručnímu nářadí FISKARS.

2000
Kromě práce ve firmě, v tomto roce zahajujeme výstavbu nových prodejních prostor, které nám umožní další rozvoj firmy a vystavení širšího sortimentu zboží.

1998
V tomto roce opět rozšiřujeme sortiment nabízeného zboží a výrazně rozšiřujeme služby servisu. Kromě servisu u nás zakoupené zahradní techniky, provádíme servis i jinde zakoupených strojů. Začínáme s broušením pilových řetězů, kotoučů a ostatního nářadí.

1996
Na základě zvyšující se poptávky ze strany zákazníků, výrazně rozšiřujeme sortiment zboží. Ve stejném roce zakládáme společnost KB-CONTRACT spol. s r.o.. V Praze 4 - Kunraticích otevíráme druhou kamennou prodejnu se sortimentem zahradní techniky HONDA, VARI, HUSQVARNA a AL-KO.

1994
Otevíráme v Dobřichovicích vlastní kamennou prodejnu, kde kromě elektrického nářadí začínáme s prodejem zahradní techniky HONDA, VARI, HUSQVARNA, AL-KO a HARRY.

1993
V tomto roce se datuje založení firmy na základě živnostenského oprávnění. Z počátku se firma zabývala činností v oblasti prodeje a servisu elektrického nářadí.