Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
Menu
Nákupní košík
0
Kategorie

Servis zahradní techniky

Vážení zákazníci,

z důvodu naplnění kapacity našeho servisu přijímáme v tuto chvíli na servis pouze u nás zakoupené sekačky na trávu !!!

Děkujeme za pochopení - kolektiv KB CONTRACT

 

 

ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS PRODÁVANÝCH STROJŮ

Na všechny u nás zakoupené stroje sami provádíme nebo zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis, vč.dodávek originálních náhradních dílů a příslušenství. Při nákupu u nás tak nemusíte v případě potřeby hledat nejbližší servis, ale můžete se obrátit přímo na nás. Samozřejmě je možné se obrátit i na jiný záruční servis, protože všechny naše prodávané stroje mají servisní síť zajištěnu po celém území ČR.
 

   

ZÁRUČNÍ SERVIS AL-KO
Jsme autorizovaný záruční servis firmy AL-KO pro všechny výrobky AL-KO zakoupené v ČR prostřednictvím oficiální prodejní sítě společnosti AL-KO KOBER, s.r.o.. Seznam autorizovaných prodejců naleznete na webových stránkách www.al-ko.cz, případně se informujte telefonicky na naší prodejně.

       
   

ZÁRUČNÍ SERVIS HONDA
Jsme autorizovaný záruční servis firmy HONDA pro všechny výrobky HONDA zakoupené v ČR prostřednictvím oficiální prodejní sítě společnosti HONDA POWER EQUIPMENT.

       
   

ZÁRUČNÍ SERVIS BRIGGS & STRATTON
Jsme autorizovaný záruční servis firmy BRIGGS & STRATTON, předního dodavetele motorů pro motorové sekačky na trávu, rotavátory, zahradní traktory apod.. 


 


   

 

 

SERVIS, ÚDRŽBY A OPRAVY ZAHRADNÍ TECHNIKY A MOTOROVÝCH STROJŮ

V našem servisu provádíme opravy, pravidelné údržby a kompletní pozáruční servis na všechny běžně prodávané stroje ze sortimentu zahradní a lesní techniky na našem trhu. V rámci pravidelné údržby vám stroj vyčistíme, nabrousíme žací nůž (u sekaček) nebo pilový řetěz (u řetězových pil), vyměníme motorový olej, vyčistíme a promažeme pojezd a překontrolujeme všechny funkce stroje, důležité pro bezproblémový chod. Případné závady odstraníme a opotřebované nebo vadné díly nahradíme novými. Provádíme servis na motorové a elektrické sekačky, motorové a elektrické řetězové pily, zahradní traktory, strunové sekačky, křovinořezy, vertikutátory, VARI Systém (se 4-taktním motorem).

 

Dodáváme příslušenství a náhradní díly na většinu strojů prodávaných v ČR. Pro správné a bezchybné objednání náhradního dílu nebo příslušenství, je velmi důležitá přesná identifikace stroje, na který potřebujete díl dodat. Vždy je nutné ze stroje opsat štítek, který obsahuje veškeré údaje o stroji (model, typové označení, rok výroby atd.) + případně připojit fotografii. Dále je nutné rozlišit, zda potřebujete dodat díl na motor stroje, nebo na jeho šasi.

 

PRODEJ NÁHRADNÍ DÍLY

Pro objednání náhradního dílu nás kontaktujte e-mailem (vždy uveďte údaje o stroji nebo motoru, viz.níže), telefonicky nebo osobně na kamenné prodejně.

E-mail: kbcontract@kbcontract.cz

Telefony: 257 712 816, 731 458 920 (volejte v čase PO-PÁ 9-18, SO 9-16 v období od listopad do únor 9-13)


Objednání náhradního dílu pro motor

 

To jsou takové díly, které jsou součástí přímo motoru, nikoliv šasí stroje. Výrobce motoru je v takovém případě mnohdy někdo jiný než výrobce zbytku stroje. Z tohoto důvodu potřebujeme znát identifikační údaje uvedené na motoru (nikoliv na šasi stroje).
 

 

Příklady

       
MOTOR HONDA
GCV135E  GJAFE2652913  MD1
(Číslo motoru je vyraženo na boku motoru, pod krytem s nádrží)
 
       
MOTOR BRIGGS & STRATTON
10A902  2106  02012355
(Číslo motoru je vyraženo na přední části plechového krytu motoru "startování" nad svíčkou, nebo na boku plechového krytu)
 


Objednání náhradního dílu na šasi stroje

 

 

To jsou takové díly, které nejsou součástí přímo motoru, ale jsou umístěny na šasi stroje. Jedná se například o díly jako kolečka, držadla, žací nůž apod.. Pro správné objednání dílu potřebujeme znát modelové číslo stroje, typové číslo stroje a výrobní číslo nebo rok výroby. Tyto údaje jsou umístěny na štítku šasi.

 

 


 

Příklady

       
VÝROBKY HONDA
HRG465C3SDE   MADF-1341602  rok 2011
 
       
VÝROBKY AL-KO
COMFORT34E  112547  rok 2011
 
       
VÝROBKY HUSQVARNA
ROYAL146S  9538770-02  022700339
 
       
VÝROBKY MTD
BL5550BV  16BG7A0E684  BB197550312