Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

Zastupujeme tyto značky

Produkty v akci
Teleskopické nůžky na tyči FISKARS UP86
původní cena: 3 410,00 Kč
3 069,00 Kč
Aku šroubovák vrtačka FIELDMANN FDUV 50101
Fieldmann OneBattery
původní cena: 1 399,00 Kč
999,00 Kč
Aku nůžky na trávu GARDENA ClassicCut s násadou
původní cena: 2 450,00 Kč
2 370,00 Kč
Vypichovák plevele FISKARS QuikFit™
původní cena: 260,00 Kč
234,00 Kč
Ochranná pracovní přilba
původní cena: 799,00 Kč
649,00 Kč
Nejprodávanější produkty
Zahradní tlakové čerpadlo ELPUMPS JPV 2000 B
DOPRAVA ZDARMA
6 399,00 Kč
Zahradní tlakové čerpadlo ELPUMPS JPV 1500 B
DOPRAVA ZDARMA
3 599,00 Kč
Ponorné kalové čerpadlo ELPUMPS NEPTUN
DOPRAVA ZDARMA
3 499,00 Kč

Servis zahradní techniky

 

ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS PRODÁVANÝCH STROJŮ

Na všechny u nás zakoupené stroje sami provádíme nebo zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis, vč.dodávek originálních náhradních dílů a příslušenství. Při nákupu u nás tak nemusíte v případě potřeby hledat nejbližší servis, ale můžete se obrátit přímo na nás. Samozřejmě je možné se obrátit i na jiný záruční servis, protože všechny naše prodávané stroje mají servisní síť zajištěnu po celém území ČR.


ZÁRUČNÍ SERVIS AL-KO

Jsme autorizovaný záruční servis firmy AL-KO pro všechny výrobky AL-KO zakoupené v ČR prostřednictvím oficiální prodejní sítě společnosti AL-KO KOBER, s.r.o.. Seznam autorizovaných prodejců naleznete na webových stránkách www.al-ko.cz, případně se informujte telefonicky na naší prodejně.

ZÁRUČNÍ SERVIS HONDA

Jsme autorizovaný záruční servis firmy HONDA pro všechny výrobky HONDA zakoupené v ČR prostřednictvím oficiální prodejní sítě společnosti HONDA POWER EQUIPMENT.

ZÁRUČNÍ SERVIS BRIGGS STRATTON


Jsme autorizovaný záruční servis firmy BRIGGS STRATTON, dominantního dodavetele motorů pro motorové sekačky na trávu, rotavátory, zahradní traktory apod..


SERVIS, ÚDRŽBY A OPRAVY ZAHRADNÍ TECHNIKY A MOTOROVÝCH STROJŮ

V našem servisu provádíme opravy, pravidelné údržby a kompletní pozáruční servis na všechny běžně prodávané stroje ze sortimentu zahradní a lesní techniky na našem trhu. V rámci pravidelné údržby vám stroj vyčistíme, nabrousíme žací nůž (u sekaček) nebo pilový řetěz (u řetězových pil), vyměníme motorový olej, vyčistíme a promažeme pojezd a překontrolujeme všechny funkce stroje, důležité pro bezproblémový chod. Případné závady odstraníme a opotřebované nebo vadné díly nahradíme novými. Provádíme servis na motorové a elektrické sekačky, motorové a elektrické řetězové pily, malotraktory a frontridery, strunové sekačky a křovinořezy, vertikutátory a provzdušňovače trávníků, čerpadla a domácí vodárny, VARI Systém (se 4-taktním motorem), stavební techniku jako jsou elektrocentrály, řezačky spár, vibrační desky apod..