Servis zahradní techniky

Vážení zákazníci,

z důvodu stále probíhajících stavebních úprav našich nových prostor, je servis zahradní techniky (sekačky na trávu + zahradní traktory) v letošní sezóně 2019 řešen formou svozu a následně závozu opraveného stroje naším technikem. Pro stroj si až k Vám domů přijede náš technik, vyplní s Vámi opravenku a stroj odveze k nám na dílnu. Opravený stroj přiveze po předchozí domluvě zpět, před Vámi jej vyzkouší a předá dokumenty. Za opravu platíte až při předání z opravy.

Pro objednání svozu prosím vyplňte tento formulář pro objednání svozu. Servis je dále možné objednat na našem e-mailu kbcontract@kbcontract.cz nebo na telefonu +420 731 458 920.

kolektiv KB CONTRACT

 

FORMULÁŘ PRO OBJEDNÁNÍ SVOZU DO SERVISU

Ceník svozu do servisu

 

 

AUTORIZOVANÝ ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS AL-KO

Jsme autorizovaný záruční a pozáruční servis firmy AL-KO pro všechny výrobky AL-KO zakoupené v ČR prostřednictvím oficiální prodejní sítě společnosti AL-KO KOBER, s.r.o.. Seznam autorizovaných prodejců naleznete na webových stránkách www.al-ko.cz, případně se u nás předem informujte.

 

AUTORIZOVANÝ ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS HONDA

Jsme autorizovaný záruční a pozáruční servis firmy HONDA pro všechny výrobky HONDA zakoupené v ČR prostřednictvím oficiální prodejní sítě společnosti HONDA POWER EQUIPMENT.

 

AUTORIZOVANÝ ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS BRIGGS & STRATTON

Jsme autorizovaný záruční a pozáruční servis firmy BRIGGS & STRATTON, předního dodavatele motorů pro zahradní a stavební techniku.

 

SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY

                             

V našem servisu provádíme opravy, pravidelné údržby a kompletní pozáruční servis na všechny běžně prodávané stroje ze sortimentu zahradní techniky na našem trhu. V rámci pravidelné údržby vám stroj vyčistíme, nabrousíme žací nůž (u sekaček) nebo pilový řetěz (u řetězových pil), vyměníme motorový olej, vyčistíme a promažeme pojezd a překontrolujeme všechny funkce stroje, důležité pro bezproblémový chod. Případné závady odstraníme a opotřebované nebo vadné díly nahradíme novými. Provádíme servis na motorové a elektrické sekačky, motorové a elektrické řetězové pily, zahradní traktory, strunové sekačky, křovinořezy, vertikutátory, VARI System (pouze se 4-taktním motorem) a další stroje značek: AL-KO, HONDA, GARDENA, MAKITA, ALPINA, ECHO, FIELDMANN, ELPUMPS, McCULLOCH, RIWALL, HUSQVARNA, JONSERED, PARTNER, HARRY, SCHEPPACH, SELVO, VARI, VARES, DWT, CUB CADET, GTM, MTD, BRIGGS STRATTON, STIGA, VeGA, RYOBI, DIU JEVIČKO, CASTEL GARDEN, HECHT, MOUTFIELD, WEIBANG, DOLMAR, TECUMSEH, ACTIVE  a řady dalších.

 

Upozornění:

Z provozních důvodu přijímáme v sezóně 2019 na servis pouze sekačky na trávu a zahradní traktory ...... Děkujeme za pochopení

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).