X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu
Nákupní košík
0
Kategorie

Servis zahradní techniky

Vážení zákazníci,

z důvodu změny prodejních prostor má naše provozovna ZAVŘENO. V současné době je zastaven příjem zakázek. Seznam servisních míst jednotlivých značek, pro řešení záručních nebo pozáručních oprav naleznete zde.

Děkujeme za pochopení

kolektiv KB CONTRACT

 

 

 

ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS PRODÁVANÝCH STROJŮ

Na všechny u nás zakoupené stroje sami provádíme nebo zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis, vč.dodávek originálních náhradních dílů a příslušenství. Při nákupu u nás tak nemusíte v případě potřeby hledat nejbližší servis, ale můžete se obrátit přímo na nás. Samozřejmě je možné se obrátit i na jiný záruční servis, protože všechny naše prodávané stroje mají servisní síť zajištěnu po celém území ČR.
 

   

ZÁRUČNÍ SERVIS AL-KO
Jsme autorizovaný záruční servis firmy AL-KO pro všechny výrobky AL-KO zakoupené v ČR prostřednictvím oficiální prodejní sítě společnosti AL-KO KOBER, s.r.o.. Seznam autorizovaných prodejců naleznete na webových stránkách www.al-ko.cz, případně se informujte telefonicky na naší prodejně.

       
   

ZÁRUČNÍ SERVIS HONDA
Jsme autorizovaný záruční servis firmy HONDA pro všechny výrobky HONDA zakoupené v ČR prostřednictvím oficiální prodejní sítě společnosti HONDA POWER EQUIPMENT.

       
   

ZÁRUČNÍ SERVIS BRIGGS & STRATTON
Jsme autorizovaný záruční servis firmy BRIGGS & STRATTON, předního dodavetele motorů pro motorové sekačky na trávu, rotavátory, zahradní traktory apod.. 


 


   

 

 

SERVIS, ÚDRŽBY A OPRAVY ZAHRADNÍ TECHNIKY

V našem servisu provádíme opravy, pravidelné údržby a kompletní pozáruční servis na všechny běžně prodávané stroje ze sortimentu zahradní techniky na našem trhu. V rámci pravidelné údržby vám stroj vyčistíme, nabrousíme žací nůž (u sekaček) nebo pilový řetěz (u řetězových pil), vyměníme motorový olej, vyčistíme a promažeme pojezd a překontrolujeme všechny funkce stroje, důležité pro bezproblémový chod. Případné závady odstraníme a opotřebované nebo vadné díly nahradíme novými. Provádíme servis na motorové a elektrické sekačky, motorové a elektrické řetězové pily, zahradní traktory, strunové sekačky, křovinořezy, vertikutátory, VARI Systém (se 4-taktním motorem).