Servis zahradní techniky

Vážení zákazníci,
z preventivních důvodů k ochraně našich pracovníků a z důvodu nařízení vlády není v tuto chvíli možná osobní návštěva naší provozovny na Praze 5

E-SHOP v provozu: zboží Vám sami zavezeme nebo zašleme domů


SERVIS v provozu: dočasně je nyní řešen pouze svozem naším technikem (vybaveným ochrannými pomůckami), po opravě přivezeme zpět. Objednávku svozu do servisu můžete provést
zde e-mailem nebo telefonicky.

 

Kromě osobní návštěvy u nás, Vám nabízíme také svoz stroje do našeho servisu (platí pro oblasti PRAHA + PRAHA západ + okres Beroun). Pro stroj si až k Vám přijede náš technik, vyplní s Vámi příjemku opravy a stroj odveze k nám na dílnu. Opravený stroj přiveze po předchozí domluvě zpět, vyzkouší jej a předá dokumenty k provedené opravě. Za opravu platíte až při převzetí stroje z opravy. Pro objednání svozu prosím vyplňte tento formulář pro objednání svozu. Servis je dále možné objednat na našem e-mailu kbcontract@kbcontract.cz nebo na telefonu +420 731 458 920.
 

 

FORMULÁŘ PRO OBJEDNÁNÍ SVOZU DO SERVISU

Ceník svozu do servisu

 

 

AUTORIZOVANÝ ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS AL-KO

Jsme autorizovaný záruční a pozáruční servis firmy AL-KO pro všechny výrobky AL-KO zakoupené v ČR. Záruční servis poskytujeme pro výrobky zakoupené prostřednictvím oficiální prodejní sítě společnosti AL-KO KOBER, s.r.o. (elektrické sekačky, benzinové sekačky, AKU sekačky, robotické sekačky, čerpadla a domácí vodárny, kultivátory, vertikutátory, nůžky na živé ploty, řetězové pily, křovinořezy). Seznam autorizovaných prodejců naleznete na stránkách www.al-ko.cz, případně se u nás předem informujte.

 

 

AUTORIZOVANÝ SERVIS ROBOTICKÉ SEKAČKY AL-KO

Jsme autorizovaný servis pro robotické sekačky AL-KO. Provádíme instalace robotické sekačky na pozemku zákazníka, zprovoznění a zaškolení obsluhy. Dále provádíme pravidelnou údržbu, servis robotických sekaček a jejich zimní uskladnění.

UPOZORNĚNÍ:
Servis pro robotické sekačky provádíme až do odvolání pouze pro u nás zakoupené výrobky - děkujeme za pochopení.


 

 

AUTORIZOVANÝ ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS HONDA

Jsme autorizovaný záruční a pozáruční servis firmy HONDA pro všechny výrobky HONDA zakoupené v ČR prostřednictvím oficiální prodejní sítě společnosti HONDA POWER EQUIPMENT. V našem servisu dále nabízíme opravy strojů s motory HONDA (sekačky na trávu, ostatní zahradní technika, elektrocentrály / generátory proudu, stavební technika)

 


 

AUTORIZOVANÝ ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS BRIGGS & STRATTON

Jsme autorizovaný záruční a pozáruční servis firmy BRIGGS & STRATTON, předního dodavatele motorů pro zahradní a stavební techniku. V našem servisu dále nabízíme opravy strojů s motory BRIGGS & STRATTON (sekačky na trávu, ostatní zahradní technika, elektrocentrály / generátory proudu, stavební technika)


 

 

SERVIS OSTATNÍ ZAHRADNÍ TECHNIKY

                                            

V našem servisu provádíme opravy, pravidelné údržby a kompletní pozáruční servis na všechny běžně prodávané stroje ze sortimentu zahradní techniky na našem trhu. V rámci pravidelné údržby vám stroj vyčistíme, nabrousíme žací nůž (u sekaček) nebo pilový řetěz (u řetězových pil), vyměníme motorový olej, vyčistíme a promažeme pojezd a překontrolujeme všechny funkce stroje, důležité pro bezproblémový chod. Případné závady odstraníme a opotřebované nebo vadné díly nahradíme novými. Provádíme servis na motorové a elektrické sekačky, motorové a elektrické řetězové pily, zahradní traktory, strunové sekačky, křovinořezy, vertikutátory, VARI System (pouze se 4-taktním motorem) a další stroje značek: AL-KO, HONDA, GARDENA, MAKITA, ALPINA, ECHO, FIELDMANN, ELPUMPS, McCULLOCH, RIWALL, HUSQVARNA, JONSERED, PARTNER, HARRY, SCHEPPACH, SELVO, VARI, VARES, DWT, CUB CADET, GTM, MTD, BRIGGS STRATTON, STIGA, VeGA, RYOBI, DIU JEVIČKO, CASTEL GARDEN, HECHT, MOUTFIELD, CASTEL GARDEN, WEIBANG, DOLMAR, TECUMSEH, ACTIVE  a řady dalších.

UPOZORNĚNÍ:
Štípače na dřevo a motorové pily (s benzinovým motorem) přijímáme na servis, pouze u nás zakoupené.
Neprovádíme servis zahradní techniky přímo u zákazníka, ale pouze v našem servisu.

 SERVIS AKU VOZÍKY SELVO

Jsme autorizovaný servis pro aku vozíky značky SELVO. Provádíme pravidelné prohlídky, údržby a pozáruční opravy.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).