Profi motorové pily ECHO Japan novinka v sortimentu KB CONTRACT

Profi motorové pily ECHO Japan novinka v sortimentu KB CONTRACT

09. 02. 2019, 13:53

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

 

V e-shopu KBCONTRACT jsme od letošního roku nabídku rozšířili o profi motorové pily značky ECHO. V nabídce naleznete motorové pily vhodné pro náročné hobby uživatele, pro chalupáře, pro všechny kteří chtějí pravidelně řezat palivové dřevo, ale i pily vhodné pro náročné lesní profesionály. V sortimentu jsou motorové pily ECHO s obsahem motoru až 80,7 cm3, pily s vyhřívanou rukojetí nebo nízkou hmotností a speciální jednoruční pily, určené pro výškové práce.

Všechny motorové pily ECHO naleznete zde

Díky vysoké kvalitě použitých materiálů a preciznímu zpracování patří zahradní technika ECHO k tomu nejlepšímu, co je v současnosti na trhu k dostání. A protože naprosto důvěřujeme kvalitě výrobků ECHO, prodlužujeme standardní záruku na bezkonkurenčních 5 let pro spotřební využití a nově také 2 roky pro komerční využití. Zaregistrujte svůj výrobek ECHO, dodržujte servisní intervaly (výjimku tvoří pouze aku výrobky, kde je nutná pouze registrace) a prodloužená záruka je Vaše! Prodloužená záruka se nevztahuje na produkty napájené přímo ze zásuvky. Registraci výrobku můžete provést zde

 

ECHO CS-310ES ECHO CS-352ES ECHO CS-281WES ECHO CS-361WES ECHO CS-420ES ECHO CS-4510ES ECHO CS-501SX ECHO CS-501SXH ECHO CS-550 ECHO CS-590 ECHO CS-620SX ECHO CS-680 ECHO CS-8002 ECHO CS-280TES ECHO CS-320TES ECHO CS-2511TES ECHO CS-2511TESC

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).