X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu
Nákupní košík
0
Kategorie

Kamenná prodejna

NAKUPUJTE U PROFESIONÁLŮ
Máme tradici již od roku 1993. V naší prodejně najdete jen značkové stroje se zajištěným servisem a náhradními díly. Zabýváme se i servisem zahradní techniky a proto pro Vás vybíráme jen osvědčené a vyzkoušené stroje s minimem reklamací.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ
V naší prodejně zaměstnáváme tým vyškolených prodejců, kteří jsou připraveni každému z našich zákazníků poradit s výběrem vhodného stroje a navrhnout optimální řešení. Dále poradí s výběrem příslušenství.

ZDARMA PŘEDPRODEJNÍ SERVIS
Stroje v naší kamenné prodejně dodáváme připravené ihned k práci. Stroj ZDARMA sestavíme, nalijeme provozní kapaliny, vyzkoušíme a seřídíme. Podrobně Vás seznámíme s obsluhou stroje a vše názorně předvedeme.

ZDARMA PRVNÍ VÝMĚNA OLEJE
Všem našim zákazníkům se zakoupeným strojem na benzinový motor, který vyžaduje záběh motoru, nabízíme ZDARMA práci mechanika při první výměně motorového oleje.

ZDARMA DOPRAVA AŽ DOMŮ
Nemáte možnost odvozu zakoupeného stroje. Velkou část strojů Vám ZDARMA dodáme až domů. U ostatních za mírný poplatek.

PRODEJ NA SPLÁTKY
Spolupracujeme se splátkovou společností ESSOX. Ve spolupráci s ní, Vám nabízíme možnost nákupu zboží z našeho sortimentu také na splátky. Vyřízení probíhá přímo na na naší prodejně a zabere cca 30 minut. Okamžitě po vyřízení odcházíte domů s novým strojem. Bližší informace o prodeji na splátky naleznete zde

PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY
V naší prodejně je možné provést platbu všemi běžnými typy platebních i kreditních karet.