SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY s možností svozu naším technikem

VARI EKODOTACE a VARI ŠROTOVNÉ

"VYMĚNIT STARÝ MOTOR ZA NOVÝ TEĎ VYPLATÍ SE U VARI"
je hlavní motto velké akce pro zákazníky, tzv. EKO-DOTACE na motory VARI.

- Vlastníte starší TERRU nebo VARI?
- Máte problémy se startováním staršího motoru?
- Zdědili jste kompletní VARI kde motor již dosloužil?
- Nebaví vás neustále opravovat náladový dvoutakt?
- Chcete vyměnit starý motor za nový a silný čtyřtakt?

Odpovíte si na většinu otázek kladně? MÁME ŘEŠENÍ!

PRÁVĚ PRO VÁS JE URČENA AKCE EKO-DOTACE 7.600 KČ OD VARI. Pokud nám dopravíte svůj starý, třeba i nefunkční dvou či čtyřtaktní motor s řídítky a odstředivou spojkou 80mm (tzn. pohonné jednotky, používané na strojích TERRA nebo VARI-Systemu; akceptujeme i pohonné jednotky pro pohon TERRA nebo VARI-Systemu od jiných výrobců), získáte v rámci EKO-dotace slevu 7.600 Kč na nákup nové pohonné jednotky VARI PJGCV160 nebo VARI PJGCV190 včetně nových řídítek, příruby a spojky.

Získáte novou pohonnou jednotku s čtyřtaktním motorem HONDA GCV160 včetně plné záruky za skvělých 12.990 Kč s DPH.
Získáte novou pohonnou jednotku s čtyřtaktním motorem HONDA GCV190 včetně plné záruky za skvělých 16.990 Kč s DPH.

Vaše TERRA nebo VARI-System dostane nové srdce.

Technické informace
Čtyřtaktní motory lze bez zvláštních úprav provozovat na starších převodovkách T-20 a DSK-317 po jednoduché výměně upínacích nýtů (nejsou součástí dodávky), případně lze vyměnit na přání jedno ozubené soukolí pro přestavbu převodovky na čtyřtaktní provedení (není to však podmínkou). U převodových skříní T-19 a DSK-316 je nutné přestavět i převody pro provedení čtyřtakt především pro správné otáčky adaptérů a jejich funkci. (tato úprava není zahrnuta v ceně Eko-dotace). Pro přesnější technickou konzultaci nás kontaktujte.

Pozn.: upínací nýty, práce a díly pro přestavbu převodů u některých typů převodovek VARI nejsou součástí EKO-DOTACE.

Akce je omezena počtem motorů a může být po vyprodání kdykoliv ukončena. Pro velký zájem bereme na pohonné jednotky pořadníky a objednávky vykrýváme postupně.

Vyhrazujeme si právo odmítnout motor do EKO-dotace v případě, že se nejedná o motor kompletní či zásadně znehodnocený, stejně tak pokud je odůvodněné podezření, že motor pochází např. z trestné činnosti nebo pochází od majitele, který nesouhlasí s výměnou, a byl dopraven třetí osobou. Při případném odstoupení od kupní smlouvy v akci EKO-dotace se odevzdaný starý motor nevrací zpět.

Přejít na stránku VARI EKO DOTACE (motor HONDA GCV160) s možností objednání

Přejít na stránku VARI EKO DOTACE (motor HONDA GCV190) s možností objednání


ŠROTOVNÉ NA PŘEVODOVKY VARI

Chcete získat třírychlostní převodovku DSK-317/S se zpátečkou pro čtyřtaktní motor se slevou 7.500 Kč za 11.990 Kč vč. DPH nebo novou čtyřtaktní převodovku DSK-316.1PSVN s aktivním vývodem se slevou 6.000 Kč za 7.990 Kč vč. DPH? Stačí nám dodat vaši starou i nefunkční převodovku VARI a za atraktivní sníženou cenu si odnesete převodovku novou.

Hlavní cíl
- Odměnit stávajícího uživatele za věrnost ke značce VARI
- Zmodernizovat hlavní komponenty systému – převodovky.

Akce je vhodná především pro všechny zákazníky, kteří využili EKO-dotaci k výměně motoru (pohonné jednotky), protože využitím šrotovného na převodovky tak získají čtyřtaktní provedení převodových skříní s plnou 5 letou zárukou.

Podmínky akce
Individuální požadavky či jakkoliv nejednoznačné případy výměn je nutné s námi předem konzultovat. Akci lze využít při vrácení funkčních či nefunkčních zkompletovaných převodovek VARI

  • DSK-317, T-20, AKY, BSU všech modifikací a roků výroby pro získání čtyřtaktní převodovky v provedení na osový čep DSK-317/S

Převodovky musí být bez tažné nápravy a kol nebo kultivačních nožů, všech závěsů, radliček a dalších dílů příslušenství. Tyto komponenty se opět použijí na nově získanou DSK-317/S.

  • DSK-316 a T-19 všech modifikací a roků výroby pro získání čtyřtaktní převodovky DSK-316.1PSVN s rozšířeným rozchodem foukaných kol a s vypínatelným náhonem

Šrotovné platí také pro převodovky třetích výrobců či kopie převodovek VARI, jako jsou značky Robus, MTP, Balcar, Dakr. Podmínkou je kompatibilita s 80mm spojkou. Při výměně převodovek třetích výrobců neneseme odpovědnost za kompatibilitu příslušenství s převodovkami VARI.

Závěrem
Počet převodovek do akce je omezen, rozdělen do etap a na akci se může zavést pořadový systém, proto vám doporučuje co nejdříve objednat.

Přejít na stránku ŠROTOVNÉ DSK-317/S s možností objednání

Přejít na stránku ŠROTOVNÉ DSK-316.1 PSVN s možností objednání
 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).