X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu
Nákupní košík
0
Kategorie

Zahradní technika AL-KO

Firma AL-KO je přední evropský výrobce zahradní a lesní techniky, automobilové techniky a klimatizací, s výrobními závody v Německu a Rakousku. V našem sortimentu naleznete kompletní výrobní program firmy AL-KO ze sortimentu zahradní technika, tedy: sekačky na trávu, zahradní traktory, vertikutátory a provzdušňovače trávníků, motorové pily, drtiče větví, štěpkovače, křovinořezy a strunové sekačky, domácí vodárny a čerpadla. Na vybrané výrobky firma AL-KO poskytuje nadstandartní záruku v délce 6 nebo 3 roky. Naše firma je autorizované prodejní i servisní centrum AL-KO.

 

SEKAČKY NA TRÁVU AL-KO

Sekačky na trávu AL-KO patří k těm kvalitním na našem trhu. V sortimentu naleznete sekačky vřetenové, elektrické, aku a benzinové sekačky AL-KO.

Vřetenové sekačky AL-KO jsou vhodné pro střihání trávy na menších pozemcích nebo tam, kde je kladen maximální důraz na kvalitu střihu. Vřetenové sekačky totiž na rozdíl od klasických rotačních sekaček trávu nesekají, ale podobně jako u klasických nůžek střihají. Díky tomu je dosaženo maximální kvality střihu, bez třepení konců trávníku a dále je možno dosáhnout i minimální výšky trávníku, což je vhodné například pro vybudování domácího golfového greenu. V nabídce AL-KO jsou dvě vřetenové sekačky, model AL-KO 38 HM COMFORT a premiový model AL-KO 380 HM PREMIUM. Premiový model má navíc pogumovaná kola pro perfektní pohyb i na vlhkém trávníku a rychloupínací zámek sklopného madla.

Elektrické sekačky AL-KO jsou nejvíce prodávané elektrické sekačky nejen v našem e-shopu. Vyznačují se vysokým výkonem, špičkovým zpracováním, velkou pevností šasi a dále spolehlivostí. Mezi zákazníky jsou nejoblíbenějšími modely elektrické sekačky řady COMFORT, a to elektrická sekačka AL-KO COMFORT 34 E a sekačka AL-KO COMFORT 40 E. V obou případech se jedná o sekačku s klasickým technickým provedením motoru, tak jak tomu bylo u většiny dříve vyráběných elektrických sekaček. Díky tomu jsou oba modely velmi odolné vůči vysoké zátěži. Samozřejmostí je velkoplošný spínač motoru, nastavení výšky střihu jednou pákou, ukazatel plnosti koše a řada dalších funkcí. U sekačky AL-KO COMFORT 40 E je navíc kromě sběru trávy do koše, možné zvolit i mulčování. Obě sekačky jsou celkově robustní a můžeme je vřele doporučit.

Pro majitele větších pozemků, kteří dávají přednost elektrické sekačce, je v nabídce model AL-KO COMFORT 46.4 E. Jedná se o plnohodnotnou náhradu benzinové sekačky, s tím rozdílem, že je k sekačce připojen přívodní kabel. Sekačka je postavena na pevném ocelovém podvozku, má nadstandardní výkon motoru, nastavení výšky střihu jednou pákou, velkoplošný spínač motoru, madlo pro snadné přenášení, sběr trávy do koše i mulčování, a celou řadu dalších vychytávek. Pokud tedy vlastníte větší zahradu a chcete se vyhnout sekačce s benzinovým motorem, model AL-KO COMFORT 46.4 E je ta pravá sekačka.

Firma AL-KO myslí i na majitele menších pozemků. Pro ty jsou v sortimentu elektrických sekaček, určeny modely AL-KO CLASSIC a AL-KO CLASSIC PLUS. Modelovou řadu AL-KO CLASSIC zastupují sekačka AL-KO CLASSIC 3.25 E a sekačka AL-KO CLASSIC 3.85 E. Jedná se o základní modely, s šířkou žacího nože 32 nebo 38 cm, se spínačem motoru do jedné ruky, s ručním nastavením výšky střihu zvlášť u přední a zadní nápravy kol a s ukazatelem plnosti koše. Modelová řada AL-KO CLASSIC PLUS má navíc od základní řady AL-KO CLASSIC u svých sekaček velkoplošný spínač motoru, nastavení výšky střihu jednou pákou a madlo pro přenášení. V nabídce jsou opět dva modely, a to AL-KO 3.8 E CLASSIC PLUS a AL-KO 4.2 E CLASSIC PLUS.