Zastupujeme tyto značky

SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY PRAHA 5


OBJEDNÁVKA SVOZU STROJE DO SERVISU


PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ


O NÁS / NAŠE HISTORIE


BEZPEČNÉ DORUČENÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY

 

DORUČENÍ AŽ DOMŮ VLASTNÍ SERVIS
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ ROZVOZ TECHNIKEM

 

 

Pilové řetězy OREGON

Pilové řetězy OREGON

21. 01. 2020, 15:15

Nabízíme k prodeji nové pilové řetězy značky OREGON. Ty se vyznačuje vysokou kvalitou, pevností, dokonalým spojením jednotlivých článků a větší odolností proti opotřebení, než mají levnější řetězy jiných značek. Profil námi prodávaného pilového řetězu je hranatý, což je vhodné pro rychlou i profesionáolní práci a pilový řetěz je díky tomu dravější.

V našem e-shopu www.kbcontract.cz nabízíme buď již hotové pilové řetězy na námi nyní nebo v minulosti prodávané elektrické a motorové pily. A dále pilové řetězy námi vyráběné na míru, pro každého zákazníka. Pomocí jednoduchého průvodce si v našem e-shopu pilový řetěz snadno objednáte a my jej dodáme až k Vám domů.

 

 

 

 

Již hotové pilové řetězy OREGON pro nabízené pily z našeho obchodu naleznete zde

Pilové řetězy které Vám vyrobíme přesně na míru naleznete zde

Společně s nákupem pilového řetězu doporučujeme přikoupit i vhodný olej pro mazání řetězu a lišty, nebo pilník pro broušení pilového řetězu. Vše naleznete v naší nabídce.

pilové řetězy AL-KO pilové řetězy ALPINA pilové řetězy CASTOR pilové řetězy DOLMAR pilové řetězy GARDENA pilové řetězy GTM pilové řetězy HUSQVARNA pilové řetězy MAKITA pilové řetězy McCULLOCH pilové řetězy PARTNER pilové řetězy RIWALL pilové řetězy VARI

 

Štítky
Novinky

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).