Zastupujeme tyto značky

SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY PRAHA 5


OBJEDNÁVKA SVOZU STROJE DO SERVISU


PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ


O NÁS / NAŠE HISTORIE


BEZPEČNÉ DORUČENÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY

 

DORUČENÍ AŽ DOMŮ VLASTNÍ SERVIS
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ ROZVOZ TECHNIKEM

 

 

Zásilka DPD Pickup

    Cena: 149 Kč
Způsob platby: hotově, předem převodem
Hmotnost zásilky: 0 - 15 kg (max.délka jedné strany balíku 1 metr)
DOPORUČUJEME !!!

Na výdejny DPD Pickup zasíláme zboží o váze do 15 kg (*) a slouží tak pro doručování menších strojů a výrobků, příslušenství, náhradních dílů apod. Takto objednané zboží lze uhradit jedním ze dvou způsobů: v hotovosti při převzetí, nebo předem převodem na účet, na základě vystavené zálohové faktury, která bude zaslána na Váš e-mail po přijetí objednávky. Zboží je námi odesláno formou "zásilky" na některou z výdejen rozmístěných po celé ČR. Aktuální seznam výdejních míst DPD Pickup se Vám zobrazí přímo v nákupním košíku nebo je naleznete na konci této stránky. Tato forma doručení zásilky je vhodná pro zákazníky, kteří nejsou během dne k zastižení.

Výhody DPD Pickup

- možnost vyzvednout na některém ze 150 míst (síť se neustále rozrůstá)
- možnost vyzvednout zásilku kdykoliv v pracovní době výdejny (vybrané i o víkendu)
- informujeme Vás o možnosti vyzvednutí zásilky e-mailem a SMS zprávou

 

Přehled výdejních míst DPD Pickup naleznete zde

(*) Upozorňujeme, že na výdejnu DPD Pickup je možné námi zaslat pouze zboží s maximální hmotností 15 kg a zároveň maximální délkou jedné strany balíku 1 metr. Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo změny způsobu dopravy na jinou, která splňuje zmíněné podmínky, především rozměr zásilky, v případě kdy charakter objednaného zboží toto nesplňuje. V případě, že taková situace nastane, zákazník je předem o tom námi informován a změna dopravy předem odsouhlasena.

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).