Zastupujeme tyto značky

SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY PRAHA 5


OBJEDNÁVKA SVOZU STROJE DO SERVISU


PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ


O NÁS / NAŠE HISTORIE


BEZPEČNÉ DORUČENÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY

 

DORUČENÍ AŽ DOMŮ VLASTNÍ SERVIS
PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ ROZVOZ TECHNIKEM

 

 

Zásilka na Slovensko

Cena: 349 Kč (zásilky 0 - 29,9 kg)
Cena: 699 Kč (zásilky od 30 kg)
Způsob platby: hotově
Hmotnost zásilky: neomezeně


Na  Slovensko doručujeme zboží s neomezenou hmotností. K přepravě využíváme Českou poštu (zboží 0 - 29,9 kg) a přepravní společnost TOPTRANS (zboží od 30 kg). Platba je možná pouze v hotovosti při převzetí zboží.

Jak probíhá doručení?
Zboží z našeho skladu předáme dopravci, společnosti TOPTRANS nebo Česká pošta. Ten jej doručí do centrálního překladiště na Slovensku. Po-té vás telefonicky kontaktuje dispečer tamního překladiště a domluví přesný termín doručení. V domluvený den, je vám zboží dopravcem dodáno.


Jak probíhá platba a v jaké měně?
Cena za zboží je zákazníkem zaplacena na místě při převzetí, dobírkou přímo řidiči přepravní společnosti. Cena je zaplacena v měně EURO a odpovídá aktuálnímu kurzu EURO vůči české koruně pro daný den (faktura je tedy vystavena v českých korunách a přepravce ji pro zákazníka přepočítá a vybere v EURO). Pro přepočet na EURO se využívá denní kurzovní lístek VÚB banky, která je pro tyto finanční operace využívána ( http://www.vub.sk ).

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).